تبلیغات
شهید مطهری، معلم تمامی زمان‌ها - پیامی آورده‌اند ...

شهید مطهری، معلم تمامی زمان‌ها

پیامی آورده‌اند ...
175 شهید
 پیامی آورده‌اند ...

درسته وبلاگ در مورد شهید مطهری و تفکراتش هست اما چه ایرادی داره ما هم یه پست در مورد 175 غواص شهید بزاریم.

 

  میگن شهدای غواص رو بعد از اینکه عملیاتشون لو رفته گرفتن و همه رو یک جا خاکشون کردن زنده زنده ... تن آدم می‌لزره وقتی می‌خواد بنویسه زنده زنده روشون خاک ریختن و . ... . 

 

  

   فکرشو بکن اون لحظه‌هایی که داشتن عراقی‌های بعثی خاک رو می‌ریختن این شهدای عزیز داشتن به چی فکر می‌کردند؟ به پدرشون به مادرشون به بچه‌هاشون، به چی فکر می‎کردن؟  به نظر من اونا اصن به این چیزا فکر نمی‌کردن حدسم اینه داشتن با امام حسین درد و دل می‌کردن، کنار هم با دست‌های بسته به هم می‌گفتن به امام حسین رسیدیم بگیم یا اباعبدالله ازمون راضی هستی؟ بگیم، آقاجان اینجا فقط کشته شدن خودمونو دیدیم اما شما چی کشیدی وقتی همه مردای مردت رو شهید کردن .... نمی‎دونم چقدر با هم درد و دل کردن؟ احتمالا داشتن دعا می‌کردن با دست‌های بستشون که خدایا امام تنها نمونه ... احتمالا بزرگترا داشتن به این فکر می‌کردن که چه کار کنن تا کلوخ‌های بزرگ خاکی تو سر بچه‌های دیگه نخوره و اول به اونا بخوره ... 

یه چیز دیگه رو هم خیلی مطمئنم اینکه اونا قطعاً از شهادتشون شاد بودن و همونطور که اون نامردا داشتن خاک می‌ریختن و داشتن به فکر خودشون اینا رو دفن می‌کردند این عزیزان هم کم‌کم داشتن به خدا می‌رسیدند و به عرش نزدیکتر می‌شدن، چیزی که آرزوشو داشتن.

  فکرشو بکن چقدر سخته یواش یواش روت خاک بریزن و نفست رو لحظه به لحظه بیشتر بند بیارن، چقد سخته اون روزنه‌های آخر نور در حال بسته شدن باشه و دستات بسته باشه، بسته بسته ... چقدر سخته که تو اون لحظات به فکر تنهایی امام باشی و اما همه اینا تبدیل به لبخند می‌شه وقتی ببینی امام حسین اومده بالا سرت، چون مادر بالا سرشون نبوده بی‌بی ز هرا اومده، برادر نداشتن ابوالفظل هم اومده، چون همه جون بودن علی‌اکبر اومده ... کربلایی برپاشده در گودال. 

 بی‌دلیل نبوده اسم عملیات کربلا بوده چون می‌دونستن تو گودال باید شهید بشن مثل جدشون.


 این کلیپ رو هم تو همین مورد می‌ذارم، انشاءالله خوشتون بیاد:  

    

 

  بعد از تفحص این شهدا پویشی مردمی راه افتاده به اسم "پیامی آورده‌اند ..." اسم با مسمایی انتخاب شده شمام توش شرکت کنید و بگین پیام این شهدا با دست‌های بسته که الان اومدن چیه؟

از لینک 175 شهید استفاده کنید.

طبقه بندی: جملات زیبا، امامت و رهبری، ارتباط با خدا، کلیپ، عکس، دانلود،
برچسب ها:175، شهید، 175 شهید، کربلای 4، غواص، پیامی آورده‌اند ...، پیام،

[ چهارشنبه 27 خرداد 1394 ] [ 10:13 ] [ مجید ولی‌پور ]

[ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه