تبلیغات
شهید مطهری، معلم تمامی زمان‌ها - 26 مردادسالروز ورود آزادگان

شهید مطهری، معلم تمامی زمان‌ها

26 مردادسالروز ورود آزادگان

سالروز ورود آزادگان به میهن عزیز گرامی باد.

در ادامه سخنان حضرت امام خمینی رهبر کبیر انقلاب را درباره آزادگان می‌خوانیم که بسیار بر جان و دل می‌نشیند و بزرگ بودن شخصیت امام راحل را نشان می‌دهد."شما در پیشگاه خداوند متعال مقامی دارید كه ما باید به شما غبطه ببریم." بیان این جمله آن‌هم از جانب امام مجد و عظمت شهدا و فدائیان دفاع مقدس را به وضوح به ما نشان می‌دهد باشد که درس بگیریم.

بسم الله الرحمن الرحیم

ما را چه رسد كه با این قلم‌‏های شكسته و بیان‏‌های نارسا در وصف شهیدان و جانبازان و مفقودان و اسیرانی كه در جهاد فی سبیل الله جان خود را فدا كرده و یا سلامت خویش را از دست داده‌‏اند یا به دست دشمنان اسلام اسیر شده‌‏اند مطلبی نوشته یا سخنی بگوییم؟ زبان و بیان ما عاجز از ترسیم مقام بلند پایۀ عزیزانی است كه برای اعلام كلمۀ حق و دفاع از اسلام و كشور اسلامی جان بازی نموده‏‌اند.

....

شما ما را با فداكاری‏‌ها و خدمتتان خجل كرده‏‌اید شما حجّت را بر ما تمام كرده‏‌اید. شما با كارهای خودتان سبب مباهات و افتخار پیامبر اكرم (ص) شده‏‌اید شما امام زمان (عج) را رو سفید كرده‏‌اید.

شما در پیشگاه خداوند متعال مقامی دارید كه ما باید به شما غبطه ببریم.

شما موجب عزّت اسلام و مسلمین و مردم ایران در دنیا گشته‏‌اید. شما تاریخ را با عظمت و معنویت خود زرّین و افتخار آمیز كرده‏‌اید. شما را ملائكه الله فراموش نخواهد كرد.

سلام بر معلولین و مفقودین و اسرای عزیزی كه افتخار اسلام و میهن اسلامی خویش می‏‌باشند و رحمت خداوند بر این دامن‏‌های پاكی كه پروارانند این جوانان شیردل می‏‌باشند.ورود آزادگان
طبقه بندی: شهید مطهری، جملات زیبا، امامت و رهبری، ارتباط با خدا، عکس،
برچسب ها:ورود، آزادگان، 26 مرداد، امام خمینی، حجت خدا، روسفیدی در مقابل حجت خدا، عزت اسلام،
دنبالک ها:پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ، ایثار و شهادت،

[ دوشنبه 26 مرداد 1394 ] [ 12:50 ] [ مجید ولی‌پور ]

[ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه