تبلیغات
شهید مطهری، معلم تمامی زمان‌ها - ذكر قنوت امام محمد تقی (ع)

شهید مطهری، معلم تمامی زمان‌ها

ذكر قنوت امام محمد تقی (ع)

ذكر قنوت امام محمد تقی (ع)


[پروردگارا]دهش‌های تو پیاپی و بخشش‌های تو دنباله‌دار و نعمت‌های تو سرشار و شكر ما كم و ثنایمان اندك و تو شایسته مهربانی نسبت به كسی كه اعتراف [به تقصیر] می‌كند، هستی.

خداوندا اهل حق گلوگیر شده‌اند و صادقان در تنگنا قرا گرفتند[مجال گفتن حقایق را ندارند]...... خدایا بر محمد وآل محمد درود فرست و سستی و كوتاهی مخلصان درگاهت را با (توجه به) محبت همراه كنندگانمان، به دوستی تبعیت كنندگانمان، به قبول و كار یاری دهندگانمان كه كمك كنندگان مایند و كسانی كه عاشق یاد ما در نشت‌هایشان هستند نیرو بخش (یعنی خدایا كوتاهی مخلصان را با توجه به خصوصیات آنان (كه در ادامه می آورد) درگذر و تبدیل به قوت كن).

 پروردگارا آنان را استوار گردان و خدایا دین ایشان كه برایشان راضی گشتی، محكم گردان، و نعمت خود را بر ایشان تمام و خالصشان كن و آنان را [برای خود] برگزین و خدایا فقرشان را برطرف و آشفتگی تنگدستی و نیازشان را اصلاح كن و گناهان و اشتباهاتشان را ببخشای و دل‌هایشان را بعد ازآنكه هدایت نمودی، منحرف نگردان و ایشان را با نافرمانی‌شان تنها وامگذار و با آنچه با پاكی به ولایت اولیائت و بیزاری از دشمنانت به آنان دادی، آنان را حفظ گردان. براستی كه تو شنوای اجابت كننده هستی و پر محمد و نسل پاكش درود فرست.

طبقه بندی: جملات زیبا، امامت و رهبری، ارتباط با خدا،
برچسب ها:امام محمد تقی، دعا، قنوت، امام خامنه ای، رهبری، شهادت،
دنبالک ها:سایت رهبری،

[ دوشنبه 23 شهریور 1394 ] [ 08:21 ] [ مجید ولی‌پور ]

[ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه